Twilight Obsession
Twilight Obsession
Twilight Obsession
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum dedicat adevaratilor fani Twilight Saga!Traieste obsesia!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Interviuri si Video

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
dulcejulia
TwiAdmin
TwiAdmin
dulcejulia


Mesaje : 425
Data de inscriere : 30/05/2010

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyMier Iun 02, 2010 8:07 pm

Video si interviuri cu si despre Alex Meraz.
Sus In jos
https://twilight-obsession.twilight-mania.com
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyDum Iun 06, 2010 3:08 pm

Se pare ca frumuselul Alex Meraz -Paul- va fi prezent pe covorul rosu la seara Premiilor MTV Movie Awards.Iata mai jos un scurt materiel de prezentare.

http://hollywoodcrush.mtv.com/2010/06/06/new-moon-actor-alex-meraz-gets-red-carpet-ready-for-the-mtv-movie-awards/
Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyLun Iun 14, 2010 11:29 pm

Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyLun Iul 19, 2010 10:16 pm

Doamne ce frumos si talentat e Alex de fiecare data imi face ziua mult mai frumoasa si simt ca odata si odata voi avea ocazia sa-l imbratisez personal.
Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyJoi Iul 22, 2010 5:59 pm

Un nou interviul al actorului Alex Meraz pentru indielondon.
Ce anume la serie face audientele sa iubeasca vampirii,misticismul si nevii?
Alex : Cred ca tocmai ai spus,iubire.La originea oricarei povesti sta o poveste de iubire.Exista si elemente fantastice ,varcolacii si vampirii,dar la final,totul este foarte bine ancorat in realitate cu povestea de dragoste,poveste in care multi se regasesc.Stiu cum e sa simti acea iubire neimpartasita,gelozie,razbunare,loialitate,a fi nevoit sa alegi...cred ca filmul acesta ("Eclipse") le acopera pe toate.
Ne poti spune ceva despre antrenamentele pentru scenele de lupta din "Eclipse"?
Alex : Ce-am facut ,se numeste acum tabara de lupi.Am facut zapaceli de muschi...
Zapaceli de muschi?
Alex : Da,e foarte confuz.Este ca antrenamentele de circuit.Dar care mai mult decat atat,ne-au legat.Ne simteam foarte comfortabil,exista scene in care ne prostim tot timpul.Nu mai stiam cand mergea camera si cand nu.Tot timpul ne simteam bine.A fost o experienta foarte placuta.Dar exercitiile de la tabara s-au uitat usor.Eu ma mai antrenasem inainte in arte martiale si dansuri.Asa ca totul a fost un proces destul de organic,mai ales cand trebuia sa-mi dau jos bluza.
Fiind atat de implicat in acest proiect,iubesti la fel de mult filmele ca oricare dintre fani?
Care este cea mai ciudata intalnire pe care ai avut-o cu fanii?
Alex : Cred ca fost anul trecut,cand promovam "New Moon" in LA.Aveam o intalnire cu fanii,si toti actorii erau foarte speriati de ei,numai eu am iesit sa le raspund si sa-i salut.Si ma vazut o fana cu un buchet de flori si un ursulet,si m-a chemat la ea.Imediat m-am gandit ca nu trebuia sa se deranjeze.Asa ca m-am dus la ea,si mi-a spus "Sa dai asta lui Kellan".
cavalerist.S-a ridicat susurand si mormaind replicile sale...El tocmai terminase "The Last Airbender" si devenea un mic si neascultator Jackson.Crede ca detine lume,asa ca intram in tot felul de probleme in timpul liber.A fost foarte distractiv.

Sus In jos
dulcejulia
TwiAdmin
TwiAdmin
dulcejulia


Mesaje : 425
Data de inscriere : 30/05/2010

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyMier Aug 18, 2010 12:38 am

Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyVin Sept 03, 2010 8:48 pm

Alex Meraz fara prea multe comentarii este de departe preferatul meu.
http://www.people.com/people/videos/0,,20316328,00.html
Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyMier Sept 08, 2010 10:45 pm

Video cu Alex, Julia si Tinsel la Sugar Factory

Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyJoi Sept 30, 2010 8:13 pm

Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyMar Oct 26, 2010 10:56 pm

Alex Meraz despre Breaking Dawn - video



Alex Meraz vorbeste intr-un interviu pentru Access Hollywood despre faptul ca incearca sa se mentina in forma pentru Breaking Dawn. Se pare ca nu va avea de filmat nimic pana in februarie, cand va pleca spre Vancouver. Despre personajul sau, Alex spune ca va fi la fel de putin imbracat in scenele in care apare, ca si in New Moon si Eclipse.

http://www.accesshollywood.com/alex-meraz-talks-bulking-up-for-breaking-dawn-october-25-2010_video_1255975
Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyDum Oct 31, 2010 3:36 pm

Alex cerandu-i lui Charlie Bewley un autograf.

Sus In jos
Continut sponsorizat





Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video Empty

Sus In jos
 
Interviuri si Video
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Interviuri si Video
» Interviuri si Video
» Interviuri si Video
» Interviuri si Video
» Interviuri si Video

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight Obsession :: Actori & Personaje :: Alex Meraz/Paul-
Mergi direct la: