Twilight Obsession
Twilight Obsession
Twilight Obsession
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum dedicat adevaratilor fani Twilight Saga!Traieste obsesia!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
dulcejulia
TwiAdmin
TwiAdmin
dulcejulia


Mesaje : 425
Data de inscriere : 30/05/2010

Discutii Empty
MesajSubiect: Discutii   Discutii EmptyMar Iun 01, 2010 11:08 pm

Discutii despre carte/personaje.
Sus In jos
https://twilight-obsession.twilight-mania.com
just_mee
Human
Human
just_mee


Mesaje : 32
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 34

Discutii Empty
MesajSubiect: Re: Discutii   Discutii EmptyDum Iul 18, 2010 10:04 am

deci...cartea 1:e foarte tare si se vede ca bella e cea mai fericita cu edward dupa ce se marita apoi dupa ce descopera pasiunea.... perne rupte, pene in cap, cadru rupt, si mai trebuie sa-l rupa si sa piarda bella caloriile 23 si apoi sarcina neobisnuita .... interesanta
cartea a 2-a: e frumoasa, cum evolueaza sarcina bellei ;i ce se intampla in haita lui sa, si ma bucur ca sa apropriat asa de tare de familia cullen, mi-a placut cand a inteles cei mai bine pentru bella si ia dat voie ca edward sa o muste ca sa o salveze de la moarte....aici nu prea mia placut de leah, daca nu`i placea nu trebuia sa vina cu jacob, trebuia sa fuga departe...iar apoi renesmee...hmmm atractie spre creatura ciudata la inceput de a o ucide, apoi surpriza o iubeste
cartea a 3-a: mult haz de necaz ca nu prea am inteles`o
stiu doar ca renesme sa nascut si tot sange bea, stiu ca e un copil minune, creste repede, vorbeste si are un dar de explica ceea ce sa intamplat atingang pe cineva, din cate am inteles, bella este mai puternica decat edward si are un autocontrol exceptional, imi place ca tot pasiunea aia pentru edward o are, poate chiar si mai mare (in fiecare noapte) si am inceput sa ma incalcesc de la vestea cu volturii si alice a plecat
Sus In jos
 
Discutii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Discutii
» Discutii
» Discutii
» Discutii
» Discutii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight Obsession :: Books :: Zori de zi/Breaking Dawn-
Mergi direct la: