Twilight Obsession
Twilight Obsession
Twilight Obsession
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum dedicat adevaratilor fani Twilight Saga!Traieste obsesia!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!

In jos 
+7
Issabell
just_mee
cris_angel
alexu-tza
Gya Cullen
anuska21
dulcejulia
11 participanți
AutorMesaj
dulcejulia
TwiAdmin
TwiAdmin
dulcejulia


Mesaje : 425
Data de inscriere : 30/05/2010

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptyVin Iun 04, 2010 12:42 am

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!
Sus In jos
https://twilight-obsession.twilight-mania.com
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptyVin Iun 04, 2010 9:18 pm

Numele meu este Ana-Maria sunt din Bucuresti si abia astept noutatile zilnice si comentarile de pe acest forum caruia ii doresc sa aiba cat mai multi membri inscrisi si sa avem parte de multe surprize placute.Imi place sa citesc sa ascult muzica si sa vad filme.Preferatul meu este Alex Meraz alias Paul unul din varcolaci.


Ultima editare efectuata de catre anuska21 in Lun Iul 19, 2010 5:44 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
dulcejulia
TwiAdmin
TwiAdmin
dulcejulia


Mesaje : 425
Data de inscriere : 30/05/2010

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptySam Iun 05, 2010 6:23 pm

Deci ma numesc Iuliana dar cam toata lumea imi zice Julia.Am 25 de ani dar arat ca o pustoaica de 17 ani.Ador sa scriu,sa citesc sa ascult muzica.Sunt fana 100 Monkeys,Paramore.......si Twilight.Il iubesc pe Jackson Rathbone si pe Xavier Samuel
Sus In jos
https://twilight-obsession.twilight-mania.com
Gya Cullen
Human
Human
Gya Cullen


Mesaje : 18
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 31
Localizare : Cullen clan

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptyMar Iun 08, 2010 2:44 am

buna tuturor, eu sunt Gya, am 18 ani aproape.iubesc twilight si alte serialele/filmele cu vampiri, dar twilight in primul rand, va ramane pe primul loc pt mn Very Happy
il ador p Robert, el e preferatul meu Mad imi place cand se balbaie si cand spune prostii, e adorabil I love you
formatiile mele preferate sunt paramore, tokio hotel, cinema bizarre....si imi mai place si lady gaga...
Sus In jos
alexu-tza
Human
Human
alexu-tza


Mesaje : 5
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 31
Localizare : zona crepusculara :)

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptyVin Iun 11, 2010 10:14 pm

hei Smile
eu sunt alexandra, peste o luna fac 18 ani. sunt din bucuresti
Sus In jos
cris_angel
Human
Human
cris_angel


Mesaje : 6
Data de inscriere : 15/07/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptyDum Iul 18, 2010 12:51 am

Hey!

Cristina ma numesc, sunt din Bucuresti, iubesc Twilight, o ador si o admir pe Kristen Stewart.


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://papusideportelan.blogspot.com/
just_mee
Human
Human
just_mee


Mesaje : 32
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 34

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptyDum Iul 18, 2010 9:27 am

salut sunt irina din iasi si il admir pe r.pattinson cat si pe k.stewart si sper sa ne distram
Sus In jos
Issabell
Human
Human
Issabell


Mesaje : 3
Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 31
Localizare : Dabuleni

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptyDum Iul 25, 2010 2:52 am

buna.ma numesc Issabel.sunt din Dabuleni ,judetul Dolj.Am 17 ani ,imi plac filmele cu vampiri.twilight ramane preferatul si pe primul loc in lista mea.
Sus In jos
Andy
Human
Human
Andy


Mesaje : 1
Data de inscriere : 15/07/2010

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptyMar Iul 27, 2010 2:47 am

Buna tuturor!Smile
Ma numesc Andreea, dar puteti sa-mi spuneti Andy:), am aproape 21 de ani si sunt din Capitala, imi place sa citesc, sa ascult muzica, sa vizionez filme...
Febra Twilight m-a cuprins si pe mine anul trecut si de-atunci am devenit si fana. Datorita acestui fenomen am descoperit oameni extrem de talentati care au dat viata personajelor preferate. Ii admir foarte mult pe Kristen si Robert pentru ca sunt ei insisi, sunt naturali si nu incearca sa se poarte intr-un anumit fel pentru aparente, nu li s-a urcat faima la cap. De asemenea imi plac Ashley si Taylor, pentru perseverenta de care au dat dovada, Jackson, Peter, Nikki si...nu mai continui pentru ca toti sunt persoane deosebite.
O data cu aparitia primului film a inceput sa-mi placa si muzica rock si trupa mea favorita e de atunci Muse:)
Sus In jos
SuperQueenBella
Human
Human



Mesaje : 7
Data de inscriere : 31/07/2010
Varsta : 30

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptySam Iul 31, 2010 6:45 pm

Deci ..Ma numesc Mariana am 16 ani....si sunt din Galati...sunt o mare fana Twilight..ii ador pe Kristen si Robert ..cat despre muzica ascult de toate [mai mult Rock] inafara de manele nu le suport ....ma bucur sa va cunosc
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
CrazZyT-T
Human
Human
CrazZyT-T


Mesaje : 16
Data de inscriere : 02/02/2011
Varsta : 26

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptyMier Feb 02, 2011 11:20 pm

Hey...ma numesc Theo....am 12 ani si sunt din Ploiesti ... Iubesc vampirii , si am inceputh sa citesc cartile Twilight de la sfrsitul verii ....de atunci vad lumea cu alti ochi si sunt un mega fan ...:X.
Ceva mai despre mine ....hmmm .pai Very Happy ador culoarea verde....si imi place foarte muult de Zac Efron ....preferatii mei din film sunt cei doi indragostitzi pricipali :X (Bella si Edward)....dar si Jacob.
Observ ca sunt cea mai mika de pe'aiki Sad.....sper sa nu fie vro problema ...:-S
:*
Sus In jos
taniamarta
Human
Human



Mesaje : 6
Data de inscriere : 07/09/2011
Varsta : 25
Localizare : Lugoj

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptyMier Sept 07, 2011 5:33 pm

Ma numesc Tania...am 12 ani...iubesc twilight...imi place avril lavigne si selena gomez....
Imi place Jacob...Bellla...Edward si micuta Renesmee:X:X:Xii iubesc...:X:X <3 <3
Sus In jos
taniamarta
Human
Human



Mesaje : 6
Data de inscriere : 07/09/2011
Varsta : 25
Localizare : Lugoj

Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! EmptyMier Sept 07, 2011 5:34 pm

Theo nu esti numai tu..sunt si eu:D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty
MesajSubiect: Re: Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!   Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te! Empty

Sus In jos
 
Vrem sa te cunoastem!Prezinta-te!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight Obsession :: General :: Discutii off topic/Prezentare-
Mergi direct la: