Twilight Obsession
Twilight Obsession
Twilight Obsession
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum dedicat adevaratilor fani Twilight Saga!Traieste obsesia!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Interviuri si Video

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
dulcejulia
TwiAdmin
TwiAdmin
dulcejulia


Mesaje : 425
Data de inscriere : 30/05/2010

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyMier Iun 02, 2010 12:45 am

Video si Interviuri cu si despre Jackson Rathbone.
Sus In jos
https://twilight-obsession.twilight-mania.com
dulcejulia
TwiAdmin
TwiAdmin
dulcejulia


Mesaje : 425
Data de inscriere : 30/05/2010

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyMier Iun 02, 2010 8:05 pm

Sus In jos
dulcejulia
TwiAdmin
TwiAdmin
dulcejulia


Mesaje : 425
Data de inscriere : 30/05/2010

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyMier Aug 18, 2010 12:27 am

Actorul Jackson Rathbone (Jasper Hale in seria Twilight) a declarat intr-un interviu acordat zilele trecute ca abia asteapta scenele de sex din film: "Va fi sex in film si abia astept!"

Desi lui Jackson i-a placut munca la celalalte proiecte, precum filmul The Last Airbender, actorul este entuziasmat sa se intoarca pe platourile de filmare la Twilight: "Abia astept. Intotdeuna este ca o reuniune de familie. Astept cu nerabdare sa vad transformarea Bellei. Sunt curios cum va reusi Kristen sa interpreteze intregul proces. Va fi amuzant. Este o actrita incredibila!"

In legatura cu ratingul primit de film, Jackson a adaugat: "Cred ca va avea PG-13. Nu stiu cum ar putea sa mentina un rating mai scazut. Melissa Rosenberg (Scenarista) ne-a spus ca vor fi scene de sex in film. Daca apare in carte este normal sa apara si in film. In plus, sunt si casatoriti, trebuie sa consume cumva relatia."

In ceea ce priveste finalul povestii, Jackson le-a spus celor de la E! ca este trist ca totul se sfarseste: "Twilight a facut atatea pentru mine. Ma refer la fani si la audienta castigata de pe urma acestei serii. Intotdeauna am vrut sa joc un vampir. Este amuzant si cool. Sincer, mi-ar placea ca Stephenie sa continue povestea si sa scrie ceva de genul: Twilight Saga: Originile - istoria lui Jasper. M-as inscrie imediat. As avea ocazia sa joc un vampir nervos in timpul razboiului civil."

Sus In jos
https://twilight-obsession.twilight-mania.com
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyMier Aug 25, 2010 8:52 pm

Reclama cu Jackson Rathbone
Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyMier Sept 01, 2010 4:48 pm

Trailer Girlfriend film in care joaca si Jackson.

Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptySam Sept 04, 2010 3:42 pm

Jackson Rathbone la filmarile filmului ‘Not Ordinary Family’

Sus In jos
dulcejulia
TwiAdmin
TwiAdmin
dulcejulia


Mesaje : 425
Data de inscriere : 30/05/2010

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptySam Sept 18, 2010 4:39 pm

Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyJoi Oct 07, 2010 11:34 pm


Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyLun Oct 18, 2010 12:46 am

Interviu cu Jackson Rathbone la Scream Awards 2010

Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyMar Oct 19, 2010 11:27 pm

Jackson il imita pe Robert Pattison mai exact felul cum alearga Rob.Mare figura mai esti Jackson draga.


Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyDum Oct 24, 2010 6:15 pm






Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptySam Noi 06, 2010 3:44 am

Simpaticul Jackson Rathbone chiar s-a distrat de Halloween nici costumatia sa nu a fost lasata la voia intamplari.Ce parere aveti?



Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyMar Noi 09, 2010 5:00 pm

Material recent cu Jackson si formatia 100 Monkeys

Sus In jos
vampirika
New Born
New Born
vampirika


Mesaje : 116
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 43
Localizare : bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyVin Noi 12, 2010 1:53 am

Interviuri si Video Jackson-Rathbone-jackson-rathbone-9039392-419-480


Nu ne place sa ne gandim la asta, dar "The Twilight Saga" se apropie cu viteza de sfarsit. In acest moment intreaga echipa lucreaza din greu la filmarea ultimelor doua parti din seria noastra favorita - Sfarsitul seriei este un moment dificil si pentru Jackson Rathbone.
"Sunt emotionat, dar in acelasi timp sunt si trist din cauza ca terminam seria" spune pentru Zooey Magazine actorul in varsta de 25 de ani care il interpreteaza pe chipesul vampir Jasper Hale . "A fost o experienta incredibila sa lucrez cu o echipa atat de buna in ultimi ani si va fi greu sa ne luam la revedere."

Deoarece in "Breaking Dawn" personajul sau nu aparea prea mult, va avea destul de mult timp liber cat se vor filma scenele din Baton Rouge, Louisiana, dar actorul deja si-a completat agenda de lucru.
Despre planurile sale de viitor spune ca va sustine concerte impreuna cu formatia sa, "100 Monkeys" in sudul Americii si ca va pune la punct ultimele detalii ale firmei sale, PatchMo Entertainment. Deasemenea are de gand sa infiinteze un studio de inregistrari.
Chiar daca este un tip cu multe talente, Jackson spune ca inca nu s-a obisnuit sa fie un megastar.
"Acum au aparut fete de perna, pilote si tricouri cu mine blond si vampir...Mi-a luat ceva sa ma obisnuiesc cu asta".
Ei bine, si noua ne ia ceva sa ne obisnuim cu tine fara peruca blonda si machiajul de vampir. Aproape ca am uitat cat de aratos esti, Jackson!
Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyVin Noi 19, 2010 1:56 am

Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyMier Noi 24, 2010 4:29 am

Jackson Rathbon vorbind despre Breaking Dawn:

Sus In jos
vampirika
New Born
New Born
vampirika


Mesaje : 116
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 43
Localizare : bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyDum Dec 05, 2010 12:58 am

Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video EmptyJoi Ian 06, 2011 3:31 am

Am vazut si revazut acest material video cu Jackson si recunosc sincer m-am amuzat rau de tot.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Interviuri si Video Empty
MesajSubiect: Re: Interviuri si Video   Interviuri si Video Empty

Sus In jos
 
Interviuri si Video
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Interviuri si Video
» Interviuri si Video
» Interviuri si Video
» Interviuri si Video
» Interviuri si Video

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight Obsession :: Actori & Personaje :: Jackson Rathbone/Jasper Hale-
Mergi direct la: