Twilight Obsession
Twilight Obsession
Twilight Obsession
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum dedicat adevaratilor fani Twilight Saga!Traieste obsesia!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 -News

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Andreea si atat
Human
Human



Mesaje : 3
Data de inscriere : 08/10/2010

-News Empty
MesajSubiect: -News   -News EmptySam Oct 09, 2010 12:10 am

Robert Pattinson, noua figura de ceara la "Muzeul Madame Tussauds"
"Muzeul figurilor de ceara Madame Tussauds" din Londrea a anuntat pe site-ul oficial ca vor introduce in curand si reproducerea lui Robert Pattinson facuta din ceara.
Reprezentatiimuzeului se asteapta la o frenezie din partea fanilor starului si lao crestere a numarului de vizitatori odata cu introducerea noii figuri,asta datorita faptului ca Robert este considerat cel mai faimos star almomentului. Figura de ceara a lui Robert va fi inaugurata luna aceasta,inainte de lansarea filmului "Remember Me" in Marea Britanie. Procesulde creare a figurii de ceara dureaza de patru luni si a costataproximativ 150.000£. Actorul va fi plansat in compania altorreprezentari ale unor staruri celebre printre care Jonny Depp, AngelinaJolie si Brad Pitt sau Kate Moss.


-News 00624820-News 00625ks9


Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

-News Empty
MesajSubiect: Re: -News   -News EmptyDum Oct 24, 2010 12:35 am

Robert Pattinson isi pastreaza titlul de cel mai sexy barbat al anului



-News Robert-pattinson-topsexy-2010Intr-un clasament alcatuit de revista Glamour, actorul Robert Pattinson ocupa primul loc in topul celor mai sexy barbati din 2010.De altfel, filmul Twilight are mai multi reprezentanti in clasamentul de anul acesta, locul secund fiind ocupat de colegul sau, Taylor Lautner. Febletea multora dintre adolescentele din lumea intreaga, Justin Bieber, nu a reusit sa fie decat pe locul 7. Probabil ca redactorii de la Glamour au considerat ca Justin trebuie mai intai sa se maturizeze si sa confirme in continuare statutul de superstar sexy.Iata clasamentul complet:1. Robert Pattinson
2. Taylor Lautner
3. Ian Somerhalder

4. Xavier Samuel
5. Kellan Lutz
6. Johnny Depp
7. Justin Bieber
8. Gerard Butler
9. Hayden Christensen
10. Channing Tatum
11. Orlando Bloom
12. Chace Crawford
13. Chris Brown
14. Justin Timberlake
15. RonaldoEsti de acord? Care este topul tau?

sursa.myidol.ro
Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

-News Empty
MesajSubiect: Re: -News   -News EmptyVin Oct 29, 2010 9:44 pm

Robert Pattinson se fereşte de americani



Actorul din „Saga Amurg” se plânge că nu mai poate să facă nimic pe teritoriul SUA, pentru că este mereu urmărit de fotografi şi fani de când a devenit celebru, relatează femalefirst.co.uk.
-News Robert-pattinson-300x300 „Lucururile s-au schimbat mai mult în America. Mereu am crezut că o să se întâmple la fel şi în Londra, dar m-am înşelat”, spune Robert Pattinson (24 de ani). „Nu vreau să apară poveşti despre mine prin presă. Mie mi se pare că orice persoană căreia îi place să iasă în evidenţă şi să fie fotografiată nonstop este deziluzionată şi plictisitoare”, crede actorul britanic. Robert Pattinson, care este implicat într-o relaţie cu Kristen Stewart (20 de ani), partenera sa din „Saga Amurg”, mai spune că celebritatea îl face să fie paranoic, deşi îi aduce unele avantaje.„Vrei să ai controlul asupra situaţiei tot timpul şi este imposibil. Celebritatea este plăcută câteodată. Mă face să fiu paranoic, dar îmi permite să joc în ce filme vreau”.
Sus In jos
elly_dany twilight
Human
Human



Mesaje : 2
Data de inscriere : 02/11/2010

-News Empty
MesajSubiect: Re: -News   -News EmptyMar Noi 02, 2010 1:05 am

EDWARD IT IS THE BEEEEEEEEEEEEST!!!!!
Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

-News Empty
MesajSubiect: Re: -News   -News EmptyMier Noi 24, 2010 12:13 am








-News Robert-pattinson-540x621
Robert Pattinson a refuzat un contract extrem de avantajos de modelling.Starul din Twilight motiveaza ca principala sa preocupare ramane actoria, motiv pentru care nu vrea sa se implice in modelling, chiar daca prezentarile de moda i-ar aduce foarte multi bani.Inplus, Robert spune ca este timid si nu se simte bine pe podium.
Sus In jos
vampirika
New Born
New Born
vampirika


Mesaje : 116
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 43
Localizare : bucuresti

-News Empty
MesajSubiect: Re: -News   -News EmptyMier Noi 24, 2010 4:57 am

Poza noua cu Rob din Luisiana (22 nov 2010)


-News 8860e4ca
Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

-News Empty
MesajSubiect: Re: -News   -News EmptyVin Noi 26, 2010 8:24 pm

-News &d=86092-News Site
O întâlnire cu Robert Pattinson, 30.000 de dolari


-News 202328l-220x0-n-25776ca3

Vedeta seriei de filme Twilight, Robert Pattinson este unul dintre cei mai populari tineri actori la ora actuala. Cu milioane de fani în toată lumea, titlul de cel mai sexy bărbat al anului oferit de diverse publicații şi o statuie de ceară la muzeul Madame Tussaud's din Londra, celebritatea britanicului pare a fi la apogeu. Iar suma la care a ajuns licitația de pe Charity Buzz, site-ul care reuneşte vedetele cu fanii lor, nu face altceva decât să-i confirme statutul, scrie Studio Briefing. Pentru a te putea întâlni şi discuta cu Pattinson în Vancouver, pe platourile de filmare ale The Twilight Saga: Breaking Dawn, trebuie să plăteşti peste 30.000 de dolari, licitaţia fiind încă activă. În preţ este inclusă şi cazarea pentru o noapte la un hotel din Vancouver, dar nu şi biletul de avion până acolo.
Licitaţia Pattison a strâns suma cea mai mare în momentul de faţă, iar banii vor merge către diverse asociaţii de binefacere, așa cum se întâmplă cu toţi banii strânși de site. Pentru a face o comparaţie, preţul unei vizite pe platourile de filmare ale noului film Spider-Man, pe proprietatea Sony din Culver City, California este de aproape 2.000 de dolari, în timp ce, pentru a-l cunoaşte pe Dalai Lama, însă nu în Tibet, ci în New Jersey, trebuie să plăteşti în jur de 5.000 de dolari. Licitaţia care oferă bilete pentru două persoane la piesa Richard III, regizată de Sam Mendes şi cina cu actorul principal, Kevin Spacey, a ajuns la doar puţin peste 11.000 de dolari.
Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

-News Empty
MesajSubiect: Re: -News   -News EmptyJoi Dec 16, 2010 12:41 am

Imagini si ceva in plus din noul sau film "Water For Elephants"



-News Wfe6

-News Wfe5

-News Wfe4

-News Wfe6

-News Wfe7

-News Wfe8

-News Wfe10

-News Wfe11
-News Tumblr_ldgamvynBv1qcv9r8o1_500
-News Tumblr_ldgak44r7L1qcv9r8o1_400
-News Tumblr_ldga6eBXcm1qcv9r8o1_400
Sus In jos
anuska21
Volturi guard
Volturi  guard
anuska21


Mesaje : 324
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 147
Localizare : Bucuresti

-News Empty
MesajSubiect: Re: -News   -News EmptySam Dec 18, 2010 2:28 am

Sus In jos
edward_geo
Human
Human
edward_geo


Mesaje : 3
Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 27
Localizare : pe scaun :))

-News Empty
MesajSubiect: Re: -News   -News EmptyDum Dec 19, 2010 10:28 pm

Robert e asa de super !!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





-News Empty
MesajSubiect: Re: -News   -News Empty

Sus In jos
 
-News
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» News about forum.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight Obsession :: Actori & Personaje :: Robert Pattinson/Edward Cullen-
Mergi direct la: